Šest medalja za Karate klub „Tao“ u Novom Sadu

Q Media Kula • Redakcija Q Media • 23. april 2024. • 00:00 •

NOVI SAD, 23.04.2024. – Novi Sad je bio domaćin 42. po redu Državnog prvenstva u karateu pod nazivom „Inter Open Cup“ koje se održava pod okriljem Srpske karate federacije GKF HACHI-O-KAI MARTIAL ARTS. U veoma jakoj konkurenciji put do pobedničkog postolja izborili su takmičari Karate kluba „Tao“ iz Kule koji su osvojili pet zlatnih i jednu bronzanu medalju u katama pojedinačno, čime je ovaj klub bio među najuspešnijima na takmičenju.
Zlato su osvojili Jovan Mrkaić, Denis Šipoš, Aleks Galamboš, Ana Galamboš i Viktorija Galamboš, dok je bronzu osvojila Mia Geleban. Iz Karate kluba „Tao“ navode da su prezadovoljni nastupom svojih takmičara, te da je naredni izazov koji ih očekuje 25. maja u mađarskom gradu Pečuju, gde takođe očekuju dobre plasmane i nove uspehe.

Izvor: Qmedia