instagram Srpski Magyarul

A veterán teniszezők összemérték erejüket az első „Bečej Open-en”

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 2022. június 20. • 09:51 •

A „Bečej Open” Tenisztornát a múlt hétvégén rendezték meg, a Đorđe Predin Badža Sportközpont salakpályáin.

Ez a Vajdasági Tenisz Szövetség – Vajdasági Rekreációs Veterán Szakosztály hivatalos tornája, amelyet az óbecsei Rekreációs Veterán Tenisz Szakosztály és a Tisza Tenisz Klub szervezett, a helyi Önkormányzat, és Óbecse község Ifjúsági Irodájának támogatásával.

A Tisza melletti tenisztornán Vajdaság egész területéről 32 játékos vett részt. A 35+ kategóriában kilenc teniszező, a 45+ kategóriában 12, az 55+ veterán kategóriában 9 versenyző, míg a legidősebb, a 65+ kategóriában két teniszező mérte össze tudását.

A 35+ kategória győztese a kúlai Jovica Macavura lett, a 45+ kategóriában a nagybecskereki Vladimir Brnić lett a legjobb, az egyetlen óbecsei győztes  Dragan Gligorić lett az 55+-ok versenyében, a legidősebbek a 65+-ok kategóriájában pedig Dragan Krnjetin aratott győzelmet.