A Bečej jobb a šabaci Sava csapatánál

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 2024. február 26. • 07:27 •

A Bečej vízilabdázói a Szerbiai Első A Liga 9. fordulójában 8:5-re, 2:2, 1:1, 3:1, 2:1-re győzték le a Šabaci Sava csapatát.

A vendégek az első két negyedben veszélyeztettek, és kétszer is megszerezték a vezetést, előbb 1:2-re, majd a második negyedben 2:3-ra, de az óbecsei csapat összeszedte magát, és a harmadik negyedben elkezdte a saját javára fordítani az állást, így a végére újabb három pontot szerezve megőrizte a második helyet a tabellán, 23 ponttal.

Az óbecsei gólokat Sirotanović, Kuprešak, Vuković, Jovanović és Kovačev Filip és Uroš szerezte egy-egy találattal, míg Popov kétszer is megrázta a vendégek hálóját.

A következő, tizedik fordulóban a  Bečej vízilabdázói Nagykikindára utaznak, ahol a tabellán mindössze három ponttal a hetedik helyen álló ŽAK csapata fogadja őket.