A Bečej győzelemmel zárta a 2023/2024-es idényt

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 2024. április 8. • 10:21 •

A Bečej vízilabdázói a Szerbiai Első A Liga utolsó 14. fordulójában, 16:9-re legyőzték medencéjükben a pancsovai Mladost csapatát, negyedenként 1:1, 4:4, 6:2 és 5:2-re, így győzelemmel zárták a 2023/2024-es idényt.

Az első két negyedben kiegyenlített volt a küzdelem, az óbecseiek csak a félidőig tudták megszerezni a vezetést, és csak plusz egy gólig jutottak, míg a vendégek mindehhez sikeresen felzárkóztak. A harmadik negyedben azonban plusz négyre ugrott a Bečej, amikor 11:7 állt az eredményjelzőn, míg a meccs utolsó részében öt góllal a pancsovaiak hálójában, a hazaiak plusz hét gólkülönbséggel zártak, azaz 16:9-el.

Az óbecsei gólokat Popov, Kuprešak, Tucakov és Filip Kovačev egy-egy, Ićitović, Vuković és Uroš Kovačev két-két, míg Čavić és Sirotanović három-három gólt szerzett.

Az óbecseiek és a pancsovaiak  elsőként fejezték be ezt az idényt, mert a hátralévő meccseket jövő hétvégén játsszák, így csak ezután derül ki, hogy melyik csapat melyik helyen végez a tabellán, de annyit tudni lehet, hogy a Tisza-parti fiúk  29 ponttal, negyedikek  a Szerbiai Első A Ligában, 10 győzelemmel és négy vereséggel.

Amit az elkövetkező időszakról tudni lehet, az az, hogy az egyik játékos tanulmányai miatt távozik a klubtól, a nyár folyamán pedig a fiatalabb játékosokon lesz a hangsúly, emelte ki Brkljač edző.