Futsal i susreti prvog kola Kup takmičenja na teritoriji PFS Sombor

Q Media Kula • Redakcija Q Media • 4. oktobar 2022. • 00:00 •

KULA, 4.10.2022.- Futsaleri Hajduka su ubeležili i drugi poraz u prvenstvu Futsal lige Vojvodine. Pred svojim navijačima u Kuli futsaleri Hajduka su ugostili ekipu ŽAK junior iz Sombora koja je slavila pobedu od 4:3. Čini se da je pobednika odlučilo prvo poluvreme koje su gosti iz Sombora rešili u svoju korist sa 3:0. Golove za Hajduk postigli su Dušan Slijepčević, Veselin Radović i Nemanja Delić. Bez osvojenog boda futsaleri Hajduka u trećem kolu prvenstva u Futsal ligi Vojvodine idu u goste ekipi Ful Fil u Suboticu, koja takođe nema nijedan bod, pa je to prilika da „hajduci“ poprave svoj bodovni saldo.

….

Sutra su na programu susreti prvog kola Kup takmičenja na teritoriji Područnog fudbalskog saveza Sombor. Žreb je hteo da se u prvom kolu sastanu ekipe iz naše opštine, pa će tako snage odmeriti Crvenka i Hajduk 1912 iz Kule. Susret će sutra biti odigran  na stadionu „Milorad Džomba“ u Crvenki, a počeće u 15 časova i 30 minuta. Pobednik u predstojećem duelu će izboriti plasman u drugo kolo Kupa na teritoriji Područnog fudbalskog saveza Sombor, koje je na programu 12. oktobra, a izvlačenje parova drugog kola će biti obavljeno 7. oktobra.