Rukometaši Dinama iz Pančeva igrali nerešeno protiv lidera Metaloplastike

RTV Pančevo • Redakcija RTV Pančevo • 12. novembar 2022. • 20:53 •

Metaloplastika – Dinamo 32:32 (19:14)

Rukometaši Dinama igrali su nerešeno u Šapcu protiv lidera na tabeli Metaloplastike. Iako su na poluvremenu imali čak pet golova zaostatka, uspeli su Pančevci da se konsoliduju u nastavku utakmice i dođu na kraju do izjednačenja. U prava četiri minuta drugog poluvremena Dinamo je anulirao prednost domaćih i izjednačio na 20:20.
Usledila je zatim klackalica, igrao se gol, za gol, ali su domaći ponovo uspeli da naprave razliku i povedu sa 30:27. U finišu utakmice, tačnije u poslednja četiri minuta „dodali su gas“ Pančevci i stigli do 30:30. Mohamed je u poslednjem minutu pogodio za prednost Metaloplastike, a remi Dinamu doneo je Danilo Radović.
Najefikasniji u timu Dinama bio je Danilo Radović sa sedam golova, dok je Stefan Sunajko postigao jedan manje.