Rukometaši Dinama slavili u Kaću

RTV Pančevo • Redakcija RTV Pančevo • 26. novembar 2022. • 22:06 •

Nastavljaju rukometaši Dinama da nižu pobede. I sa gostovanja Jugoviću u Kaću vratili su se sa pobedom. Na kraju Jugović – Dinamo 25:32 (12:19).

Od starta meča, videlo se da su Pančevci daleko kvalitetniji tim i da će bodovi završiti na njihovom kontu. Već u devetom minutu odvojio se Dinamo na 6:4, uspeo je Jugović da smanji prednost, ali su tada izabranici Nenada Kraljevskog dodali „gas“ i brzo je na semaforu pisalo 17:10. Do kraja prvog dela igre Pavlović je uspeo da postigne još dva gola, a Petar Petrović na drugoj strani jedan i na odmor se otišlo sa šest golova prednosti u korist gostiju.

U nastavku utakmice Dinamo je samo održavao prednost. Najefikasniji u timu Pančevaca bio je Uroš Pavlović sa osam golova, Marko Perović je postigao pet, a po četiri Veljko Čabrilo i Danilo Radović.

Dinamo je posle deset kola treći na tabeli sa 17 bodova, drugoplasirana Vojvodina ima bod više, a Metaloplasitika 19.

U narednom kolu Pančevci na domaćem terenu dočekuju Rudar.