Marija Mrkela iz AK Dinamo iz Pančevo osvojila srebrnu medalju na Prvenstvu Srbije za juniore

RTV Pančevo • Redakcija RTV Pančevo • 3. februar 2023. • 20:37 •

Minule nedelje održano je Prvenstvo Srbije u dvorani za starije juniore na Banjici. Atletski klub Dinamo iz Pančeva osvojio je jednu medalju i to u trci na 400 metara. Marija Mrkela trku je završila na drugom mestu sa vremenom sa 59.23. Na 200 metara pomenuta takmičarka zauzela je šesto mesto.
Sanja Marić je u trci na 800 metara trku završila na četvrtom mestu, dok je na 1500 metara odustala.Dunja Atanacković je istrčala lične rekorde u trkama na 800 i 1500 metara. Štafeta u sastavu: Blanuša, Marić, Atanacković i Mrkela trku je završila na petom mestu.