Uspeh mladih karatista "Mladosti" na Kupu Srbije u Novom Bečeju

RTV Stara Pazova • Redakcija RTV Stara Pazova • 9. maj 2022. • 00:00 •

Uspeh mladih karatista

Proteklog vikenda u Novom Bečeju održan je "Kup Srbije" u karateu za kadete, juniore i seniore na kojem su se u disciplini sportske borbe takmičili mladi karatisti KK "Mladost". Zlatne medalje osvojili su Grubić Đorđe u kategoriji juniora do 68kg i Grubić Viktorija u kategoriji kadetkinja do 54kg, a brozanu medalju osvojio je Gnjidić marko u kategoriji juniora do 76kg.

Rezultati sa ovog takmičenja biće ključni u izboru reprezentacije Srbije na predstvojećem Prvenstvu Evrope za kadete i juniore koje se održava u Pragu, Češka.

U istom terminu održan je u "Dunav Kup", međunarodni turnir za mlađe uzraste poletarce, pionire i nade na kojem su mališani KK "Mladost" osvojili tri srebrne i osam bronzanih medalja.