Srpski Magyarul
 
Srpski Magyarul

Sport

I ove godine održane „Trke ulicama grada“ povodom Dana oslobođenja

TV Bečej • Vukašin Ljuboljev • 8. oktobar 2021. • 14:51 •

I ove godine održane „Trke ulicama grada“ povodom Dana oslobođenja

Tradicionalne „Trke ulicama grada“ u organizaciji Savez sportova opštine Bečej, Opštine Bečej, Kancelarije za mlade,  atletskog kluba ,,Bečej“ i SUBNOR-a, povodom 8. oktobra Dana oslobođenja grada, u toku pre podneva okupile su oko 400 trkača svih osnovnih i srednjih škola.

Ove godine trasa na kojoj je održana trka je izmenjena u odnosu na prethodne godine. Momci i devojke osnovnoškolskog i srednješkolskog uzrasta trčali su ulicama Zoltana Čuke, Dositejevom pa sve do Trga Oslobođenja, gde je i bio cilj.

 

 

SREDNJE ŠKOLE                      

                                                                                                        IV RAZRED  DEČACI 800m

IV RAZRED DEVOJČICE 600m

1. NIKOLIĆ EMILIJA - GIMNAZIJA                                   1. MARKO MIŠKOVIĆ -GIMNAZIJA

2. KINGA KOMAROMI - ETŠ                                              2. ŠMIDT STEFAN - TEHNIČKA

3. JELIĆ MARINA - ETŠ                                                        3. BORISLAV VLAŠKALIN  -

 

III RAZRED DEVOJČICE 600m                                                 III RAZRED DEČACI 800m

1. IZABELA HALAPI - BRATSTVO                                      1. OLIVER NAĐ - GIMNAZIJA

2. DUNJA SUVAJAC - GIMNAZIJA                                    2. DUŠAN RELJIĆ - GIMNAZIJA

3. JOVANA PESLAĆ - GIMNAZIJA                                    3. UROŠ VESELINOVIĆ - TEHNIČKA

 

II RAZRED DEVOJČICE 600m                                                  II RAZRED DEČACI 800m

1. MILICA TELEČKI - TEHNIČKA                                           1. BOJAN LJUBOJEVIĆ - GIMNAZIJA

2.TISA ŠUĆUROVIĆ - GIMNAZIJA                                       2. NIKOLA ĆURČIĆ - TEHNIČKA

3. VALENTINA STOJANOVIĆ - ETŠ                                     3. SAŠA MILJEVIĆ - TEHNIČKA

 

I RAZRED DEVOJČICE 600m                                                    I RAZRED DEČACI 700m

1. MILICA JOVANOVIĆ - GIMNAZIJA                                  1. FILIP BASARIĆ - GIMNAZIJA

2. NADA KARANJAC - GIMNAZIJA                                      2. MARKO LUKIĆ - TEHNIČKA

3. BARBARA UJHAZI - TEHNIČKA                                        3. MIHAJLO GUCONJA - GIMNAZIJA

 

UKUPNO POBEDNIKA JE IMALA

GIMNAZIJA - 12

ETŠ - 3

TEHNIČKA ŠKOLA -7

BRATSTVO JEDINSTVO - 1

 

 

OSNOVNE ŠKOLE

 

VIII RAZRED DEVOJČICE 600m                                                 VIII RAZRED DEČACI 700m

1. MALENA MIHAJLOVIĆ  - ZDRAVKO G.                            1. MARKO PIPUNIĆ  - ZDRAVKO G.

2. LEONA KAPRIŠ - ZDRAVKO G.                                           2.MARKO BOŽIČIĆ - ZDRAVKO G.

3. TAMARA POPOVIĆ -ZDRAVKO G.                                    3. DRAGAN VLAVEVSKI - ZDRAVKO G. RADIČEVIĆ

 

VII RAZRED DEVOJČICE 600m                                                    VII RAZRED DEČACI 700m

1. KATARINA PIVNIČKI - ZDRAVKO G.                                 1. NIKOLA MIŠKOVIĆ - ZDRAVKO G.

2. ELENA ĆUK - PETEFI Š.                                                           2. UROŠ NIĆIN - ZDRAVKO G.

3. EMILIJA SUBAKOV - ZDRAVKO G.                                      3. /

                                                                                                            

                                                                                        

 

VI RAZRED DEVOJČICE 500m                                                    VI RAZRED DEČACI 600m

1. MAŠA ĆUK - PETEFI Š.                                                           1. MILAN BLAŽIĆ - SEVER Đ.

2. ANĐELA ĐURIĆ - ZDRAVKO G.                                           2. STRAHINJA MARINJEŠKOVIĆ-ZDRAVKO G.

3. MARINA VUKOVIĆ - ŠAMU M.                                           3. MIHAJLO BOŽIĆ - ZDRAVKO G.

 

V RAZRED DEVOJČICE 500m                                                        V RAZRED DEČACI 600m

1. LANA PERIĆ - ZDRAVKO G.                                                  1. NOVAK KALINIĆ - ZDRAVKO G.

2. NATAŠA PRODANOVIĆ - SEVER Đ.                                   2 . VUK MANIĆ - ZDRAVKO G.

3. KINGA ZEDI - ŠAMU M.                                                         3. ALEKSANDAR TOT - ŠAMU M.

 

 

IV RAZRED DEVOJČICE 400m                                                       IV RAZRED DEČACI 500m

1. VASILIJE RADOJEVIĆ - ZDRAVKO G.                                 1. IRINA KOŠARKA - ZDDRAVKO G.

2. /                                                                                                      2. /

3. /                                                                                                      3. /

 

NAJVIŠE POBEDNIKA JE IMALA ŠKOLA

ZDRAVKO GLOŽANSKI - 18

SEVER ĐURKIĆ - 4

PETEFI ŠANDOR - 2

ŠAMU MIHALJ - 4

Preporučujemo još …


Pregled vesti
Vesti dana - video

Vojvođanska događanja
Pregled dana - video

Vremenska prognoza

BEČEJ Vreme
Fejsbuk

Emisije

Bečejski ugao

TV Bečej

Bečejski ugao

DDOR Novi Sad
Media Info Centar
Institut HIB
Privredna akademija Novi Sad