Ubedljiv start plavo-belih na domaćem terenu

TV Bečej • Danilo Gurjanov • 23. avgust 2022. • 13:39 •

Nakon što je u 1. kolu Srpske lige Vojvodina u Novim Banovcima protiv „Omladinca“ slavila golom prednosti, ekipa Bečeja novu sezonu na Gradskom stadionu, u okviru utakmice 2. kola prvenstva protiv ekipe „Jedinstva“ iz Stare Pazove, startovala je ubedljivo, rezultatom 4:0.

Prvu veću šansu plavo-beli propustili su u 30. minutu kada je kapiten ekipe Ilija Tutnjević promašio penal, ali samo šest minuta kasnije prvi pogodak za domaću ekipu postigao je Nenad Kudrić, da bi u 44. minutu obezbedio i vođstvo od 2:0. Rezultatom 3:0 poveli su Bečejci u 72. minutu, a za to je ovog puta bio zaslužan Čedomir Tomčić.

U 94. minutu utakmice mreža „Jedinstva“ zatresla se po poslednji put, a na listu strelaca upisao se Aleksandar Ćuk.

U narednom, 3. kolu Srpske lige Vojvodina, ekipa Bečeja gostuje u Bačkoj Palanci gde je očekuje ekipa „Bačke“.