instagram Srpski Magyarul

Futsal: Bečejci ostali bez bodova u meču sa Paležom

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 24. oktobar 2022. • 11:09 •

Futsal: Bečejci ostali  bez bodova u meču sa Paležom

Klub malog fudbala Bečej 2003 protekle subote ostao je poražen u 4. kolu Prve futsal lige Srbije od Obrenovačke ekipe Palež sa 3:6.

Meč ova dva kluba igrao se u novobečejskom sportskom centru „Jedinstvo“, jer je podsetimo u bečejskom sportskom centru došlo do havarije minule nedelje, kada je pala pregradna zavesa u hali, no vratimo se utakmici. Bečejci su nakon serije od tri pobede kiksnuli i pretrpeli poraz, a glavni „krivac“ bio je golman Obrenovčana koji je fenomenalnim odbranama i igrom u polju najviše doprineo da rezultat bude ovakav.

Suma sumarum, kako i sami treneri kažu, bila je ovo fer i korektna utakmica, prava prvenstvena, sa određenim zamerkama na suđenje.

Golove za ekipu Bečeja postigli su Novaković u 3. minutu, Živić u 25, i  Krasnić u 40. minutu.

Ekipa Bečeja posle ove utakmice nalazi se na trećoj poziciji sa devet bodova, a ono naredno što ih očekuje jeste ponovo duga pauza, pa nakon toga meč sa drugoplasiranom ekipom Loznica Grad 2018 u Loznici.