Obilić odigrao nerešeno sa Adom

TV Cink • Radovan Nježić • 29. mart 2022. • 12:21 •

Proteklog vikenda fudbalski klub „Obilić“ odigrao je utakmicu sa fudbalskim klubom „Ada“ koja se završila nerešenim rezultatom 1:1 u okviru 19. kola takmičenja područne fudbalske lige Subotica. Prvo poluvreme je završeno 0:0, da bi gosti poveli u 65. minutu golom Markovića, a Obilić izjednačio u 80. minutu golom Spahića. Do kraja utakmice Obilić je napadao i stvarao šanse, međutim to nije bilo dovoljno za pobedu. U poslednjem minutu, nakon odličnog šuta igrača Obilića Đukića golman Ade je odbranio udarac, a lopta je otišla tik iznad prečke.

Novokneževački klub se trenutno nalazi na poslenjem mestu područne fudbalske lige Subotica i prema rečima predsednika Erdega igračima i stručnom štabu predstoji teška borba za opstanak u ligi. Već narednog kola Obilić gostuje u Srbobranu, a do kraja prvenstva trenutno ima još jedanaest kola.