„Tisa“ savladala crveno-bele na domaćem terenu

TV Novi Bečej • Sanja Milenković • 2. novembar 2021. • 13:38 •

Igrači kluba malog fudbala „Tisa“ zabeležili su sinoć prvu pobedu u ovoj sezoni savladavši na domaćem terenu ekipu „Crvene zvezde“ rezultatom 10:4. Domaćini Denić i Virijević furiozno su otvorili meč već u 1. minutu, a jednako uspešni bili su  i Dražić u 5. i Vujović u 9. minutu utakmice. Ubrzo je usledio i odgovor Todorovića, da bi mu se u 12. minutu pridružio i Lončar i time smanjio rezultatsku razliku. Ipak, 3 minuta pred odlazak na odmor, na listu domaćih strelaca upisao se i Papović, što ostavlja konačan rezultat na poluvremenu 5:2. Virijević nastavlja seriju golova odmah po povratku na teren, da bi nakon uspešnog šuta Simića u korist plavih, u 25. minutu zakružio hetrik na ovoj utakmici. Do kraja meča, nizali su se naizmenični pogodci Dimitrijevića, Spahića, i još jednom Todorovića, a po 2. put poentirao je i Papović u poslednjim sekundama i time stavio tačku na ovu utakmicu.

U okviru 7. kola Druge futsal lige Srbije, igrače „Tise“ očekuje gostovanje „Gvozdenom puku“ iz Niša, nakon čega će ugostiti „Palež“ iz Obrenovca.