Lider Prve lige „Vojvodina“ ipak jači od novobečejskog „Jedinstva“

TV Novi Bečej • Danilo Gurjanov • 22. novembar 2021. • 14:49 •

Rukometaši „Jedinstva“ iz Novog Bečeja proteklog vikenda na domaćem terenu, u novobečejskoj hali sportova, odmerili su snage sa trenutnim liderom na tabeli prvenstva u okviru Prve rukometne lige „Vojvodina“, sa ekipom „Hercegovca“ iz Gajdobre. Uprkos odličnoj partiji u prvom poluvremenu i četiri gola prednosti na startu drugog poluvremena, igrači „Jedinstva“ nisu uspeli da izbore pobedu, pa je konačnim rezultatom 30:38 slavila ekipa „Hercegovaca“ kojoj je ovo osma pobeda uz samo jedan poraz u dosadašnjem takmičenju.

Nakon utakmice, trener domaće ekipe, Miljan Stanić, osvrnuo se kratko na prethodno kola i na povredu jednog od vodećih igrača Strahinje Ristića, na odigranu utakmicu protiv ekipe iz Gajdobre, ali i na naredno kolo koje će se igrati protiv ekipe iz Šida.

Svoje utiske sa parketa sa nama je podelio i trener pobedničke ekipe, Božidar Nadoveza.

Pogledajte video prilog!

Nakon devet odigranih kola „Jedinstvo“ sa 8 osvojenih bodova, četiri pobede i pet poraza zauzima 7. mesto na tabeli prvenstva.