instagram

instagram

Trijumf futsalera u poslednjem meču pred domaćom publikom u ovoj polusezoni

TV Novi Bečej • Sanja Milenković • 16. novembar 2022. • 15:11 •

Igrali Kluba malog fudbala „Tisa“ zabeležili su još jednu pobedu na tabeli Futsal lige Vojvodine kada su u meču 8. kola savladali ekipu „Omladinca“ iz Novih Banovaca. Za poslednji trijumf pred domaćom publikom u ovoj polusezoni prvi pogodak postigao je Đukić u 4. minutu, nakon čega sledi i izjednačenje golom Mileševića u 9. minutu, što ostaje rezultat sa kojim igrači odlaze na odmor. U nastavku, uspešnim šutevima u 23. i 32. minutu Dražić dovodi domaćine do ubedljivijeg rezultata za pobedu, ali Milešević po 2. put smanjuje razliku pogotkom u 35. minutu. Konačnom stanju na semaforu od 4:2,  2 minuta kasnije doprineo je i Letić i time učvrstio pobedu koja je Klub malog fudbala „Tisa“ dovela na 3. mesto na tabeli.

U narednom kolu futsalere „Tise“ očekuje gostovanje ekipi „ŽAK junior“ Sombora.