„Tisa“ ostala bez bodova

TV Novi Bečej • Sanja Milenković • 14. mart 2023. • 14:42 •

Futsaleri „Tise“ pretrpeli su poraz na domaćem terenu od ekipe „Letećeg Holanđanina“ iz Vrbasa koja je ovom pobedom opravdala mesto lidera na tabeli Futsal lige Vojvodine. Nakon nadigravanja u prvih 15 minuta meča, uzastupnim golovima Dragnića, Petrovića i Vujovića u 15. 16. i 17. minutu, „Holanđani“ na prečac dolaze do vođstva sa kojim odlaze na odmor. U nastavku utakmice, Letić u 24. minutu smanjuje rezultatsku razliku, sa ispostaviće se, jedini pogotkom u korist plavih na ovom susretu jer su se pre poslednjeg zvuka sirene na listu strelaca upisali još Šmit u 27. minutu i još po jednom Dragnić i Petrović u 32. i 35. minutu, da bi do konačnih 7:1 došli autogolom Ikraševa u samom finišu.

Igrači Kluba malog fudbala „Tisa“ pauziraće u 13. kolu, a u kom će se odigrati samo dve utakmice, između „Letećeg Holanđanina“ i „Foruma“ iz Vršca, kao i subotičkog „Full Feel-a“ i „Indiansa 2013“ iz Inđije.