Sigurna pobeda futsalera

TV Novi Bečej • Sanja Milenković • 28. mart 2023. • 15:07 •

U hali Sportsko-rekreativnog centra „Jedinstvo“ ekipa Kluba malog fudbala „Tisa“ sinoć je zabeležila trijumf u meču protiv „Foruma“ iz Vršca, u okviru 14. kola Futsal lige Vojvodine. Utakmicu sa puno golova i preokreta tek u 15. minutu otvorio je Stojiljković, a 2. minuta kasnije usledilo je i poravnanje domaćina  golom Pelengića što ostaje rezultat sa kojim odlaze na odmor. U nastavku meča „Tisa“ startuje snažnije i Letić već u 23. minutu dovodi ekipu do prvog vođstva, ali odgovorima Stojiljkovića u 28. minutu i Madića samo minut kasnije, gosti vraćaju prednost. Izjednjačenje i novi preokret u korist novobečejskog tima postigao je Ikrašev uspešnim šutevima u 30. i 31. minutu, na šta se nakon 2. minuta nadovezuje i Pelengić. Nedugo zatim Munćan koristi priliku da uhvati rezultatski priključak, ali odgovor Letića još jednom povećava prednost plavo-bele ekipe. Za konačnih 7:4 zaslužan je Vinović koji se na listu strelaca upisao u poslednjim sekundama meča.