Karatisti “Ravangrada” uspešni na Kupu Vojvodine

TV Sombor • Redakcija TV Sombor • 18. april 2022. • 00:00 •

Karatisti  “Ravangrada” uspešni  na Kupu Vojvodine

Somborski Karate klub “Ravangrad” dokazao još jednom da se nalazi u samom vrhu vojvođanskog karatea, posebno u disciplini – borbe.

Kup Vojvodina za kadete, juniore i seniore je održan je za vikend u Novom Beceju i takmičari predvođeni trenerom Slavkom Vukovićem, osvojili su 4 medalje. Najvredniju i najsjajniju osvojila je seniorka Valetina Ostroganac (50kg) u disciplini borbe. Na postolje kod seniora u borbama popeo se i Vukašin Vuković (75kg) osvojivši bronzanu medalju.
Treću medalju i to srebrnu u borbama na Kupu Vojovodine osvojio je kadet Aleksandar Nikolić (63kg).

Osvajačima medalja u ekipi Slavka Vukovića pridružio se i Boško Radmanović osvojivši u discipline kate bronzanu medalju.

Karatiste osvajače medalja očekuje početkom maja medseca takmičenje za Kup Srbije.