“Radnički 1912” nije odbranio Pehar Kupa PFS

TV Sombor • Redakcija TV Sombor • 28. april 2022. • 00:00 •

U finalnoj utakmici za pehar KUP-a PFS Sombor u sredu u Odžacima sastala su se dva srpskoligaška tima “Tekstilac” i pobednik iz prošle sezone “Radnički 1912” iz Sombora ”Radnički 1912”.

U prvih 45 minuta je bilo bez golova, a u drugom delu prvi “Radnički 1912” dolazi u vođstvo u 58. minutu golom Dragana Dašića. Domaćin je izjednačio tri minuta kasnije preko napadača Stefana Šavije. I to je bilo sve do isteka 90tog minuta. U prvoj i drugoj seriji postignuti su golovi. U trećoj domaćini daju gol, ali Milovanović promašuje.

U sledećoj strelci su ponovo precizni i odlučujuću se ulazi sa golom prednosti za domaćina. Sve dileme rešava pogotkom za konačnih 5 : 3 kapiten “Tekstilca” Dario Božičić i gosti ne moraju da izvode poslednji udarac a pehar ostaje u Odžacima.