instagram

instagram

Ubiparip za miran san

RTV Subotica • Redakcija TV Subotica • 22. decembar 2023. • 09:25 •

Fudbaleri Spartaka vraćaju se iz Novog Pazara sa bodovima „u džepu“. Zaslužili su ih nakon minimalne pobede od 1:0 (0:0), a junak u pobedi bio je Vojo Ubiparip, iskusni napadač, koji je poentirao u finišu meča, samo dva minuta nakon što je ušao u igru.

Subotičani su bili opasniji u prvom delu meča, pretili su Mijić, Vidaković, Todoroski, Mudrinnski i Ćalasan, dok je najbolja šansa bila ona iz 43. minuta kada je, posle ubacivanja Stanojeva, Mudrinski zatresao okvir gola. Šanse za domaće imali su Karaklajić i Šćepović, ali je dobro reagovao Vulić.

Nakon prilika Bijelovića i Mudrinskog početkom drugog dela, kreću opasni napadi Ergelaša i Šćepovića, a onda stižemo do 86. minuta kada je Ubiparip pokazao šta zna. Majstorski potez bio je dovoljan da se reši pitanje pobednika.

Novi Pazar: Mirković, Lazić, Azemović, Fajed, Ergelaš, Sise (46. Bogdanovski), Kakaklajić (50. Opara), Ljajić (16. Milojević), Suma (80. Čirjak), Šćepović.

Spartak: Vulić, Tanasijević, Vidaković, Ćalasan, Stanojev, Tošeski, Mijić (78. Babić), Prijović, Todoroski (84. Ubiparip), Bijelović (76. Lukić), Mudrinski (69. Rošević).