vojvodjanski logo

Odbojka: Bečejci vezali i četvrti poraz

Redakcija TV Bečej | 14:43 - 22. 02.

Odbojka

U okviru 19. kola Banka poštanska štedionica Prve B lige, odbojkaši Bečeja savladani su sinoć na parketu sportskog centra „Đorđe Predin Badža“ od ekipe iz Loznice rezultatom 1:3, po setovima 18:25, 26:24, 20:25 i 17:25.

Prvi set igrao se bodovno ravnopravno sve do 12:12 kada gosti počinju da stvaraju razliku koja je do kraja seta bila sedam poena, odnosno 18:25.

Drugi set i rezultatska klackalica. Vodili su Bečejci sve do 9:9, potom gosti okreću rezultat i vode sve do 11:11, potom do 18:18, a onda tek u završnici meča domaći okreću rezultat na 26:24.

U trećem delu utakmice Bečejci stvaraju u samom startu prednost i odlaze na 6:1, tu prednost uspevali su da iznesu sve do 14:14, kada gosti prave razliku od pet poena i sa 16:16 odskaču na 16:21, da bi do kraja ovog dela meča rezultat na semaforu bio 20:25.

Četvrti set igrao se ravnopravno sve do 9:9, a onda gosti u nekoliko serija uspevaju da pobegnu momcima sa Tise. Pri rezultatu 16:17, gosti ređaju osam poena i završavaju set u svoju korist sa 17:25.

U narednom kolu odbojkaši Bečeja putuju u Mladenovac, na meč sa istoimenom ekipom koja trenutno pretenduje za ulazak u viši rang.