Bečej 2003 TFK: Egyedül a három pontnak örülhetnek

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 2022. szeptember 26. • 10:28 •

A Bečej 2003 Teremfoci Klub elkönyvelte a szezon második győzelmét, a Đorđe Predin Badža Spotközpont parkettjén, ahol 3:2-re legyőzték Novi Pazar csapatát.

Emlékeztetőül: az óbecseiek az első fordulóban, amit szeptember 2-án játsszottak, 4:2-es arányú győzelmet arattak az újpázovai futsal csapat felett, míg a múlt szombaton, az igen nehéz mérkőzésen is mindvégig vezettek, ám, mint ahogyan azt Šošo edző is kiemelte, ez a meccs után, csak a három pont az, aminek igazán örülhetnek.

Gyengén kezdték a tiszai fiúk a Szerbiai Első Futsal Liga második fordulójának mérkőzését, a dekoncentrált, akadozó játék, sok hibával és görcsös védekező játékkal azt eredményezte, hogy az első félidőben 0:1-re vezettek a vendégek, a gólszerző a 11. percben, a Novi Pazar csapatból,  Spasić volt. Az első félidő második és egyben utolsó góljával a 17. percben, Golubnak sikerült egyenlíteni 1:1-re.

A második félidőben a házigazdák valamivel jobban játszottak, de a vendégek ismét megszerezték a vezetést, és a 24. percben 1:2-re növelték az állást, ezúttal Mutavdžić volt a gólszerző.

Az első félidővel ellentétben, az óbecseiek a második félidőben sokkal jobb kontrákat és helyzeteket alakítottak ki, és a 30. percben sikerült is ezt kihasználniuk, amikor Golub asszisztenciájával Živić belőtte a labdát a vendégek hálójába, és kiegyenlítette az állást. 2:2. Az utolsó gól a 37. percben született, amikor Živić egy szögletből  Golubnak továbbította a labdát, aki körülbelül hét méterről, eltalálta Novakovićot, majd a labda irányt váltott, és a vendégek kapujába került a 3:2-es végeredményhez.

Ez a meccs után, ismét két hét szünet következik. Ezt követően a Tisza-parti fiúk Újvidékre utaznak, ahol az azonos nevű csapattal mérkőznek meg, október 14-én.