A döntetlen után, a Bečej a Ligából való kiesés szélén

TV Bečej • Vukašin Ljubojev • 2024. május 7. • 07:43 •

A  Bečej 1918 Ifjúsági Futball Klub a Szerb Vajdasági Liga 26. fordulójában, gól nélküli mérkőzést játszott az Omladinac csapata ellen Novi Banovaciból.

A meccs ugyan a legnépszerűtlenebb eredménnyel zárult, de önmagában nem volt annyira érdektelen, mindkét csapat szegmensenként fölényben volt, akadtak szolíd helyzetek és lehetőségek is, és többször is találat érte az Omladinac kapufáját. Mitić találta el legelőször a kapufát a 72. percben, míg tíz perccel később Kobiljski is. A végeredmény azonban 0:0 maradt.

Ami az egész mérkőzésre árnyékot vetett, az a három játékvezető volt, Srđan Tanović vezetésével.

Az 55. percben a  Bečej játékosa elleni nyilvánvaló szabálytalanság után, Tanović egyenesen piros lapot mutat Dragan Ivanovićnak, a Bečej edzőjének az állítólagos tiltakozása miatt.

Az óbecseiek ezt a meccset követően, 30 ponttal a 13. helyen állnak, a következő 27. fordulóban pedig ismét házigazdák lesznek. Szombaton a Tisza melletti Városi Stadionba érkezik a tabellán 34 ponttal 11. helyen álló sajkásszentiváni Borac. A mérkőzés időpontja 17 óra.