Rukometni spektakl u Crvenki

Q Media Kula • Redakcija Q Media • 18. februar 2024. • 00:00 •

CRVENKA, 18.02.2024. – Svako ko se odlučio da poseti derbi kola rukometne Super B lige između „Crvenke“ i „Kikinde Grindeks“ imao je šta da vidi. Naime, rukometaši „Crvenke“ priredili su još jednu sjajnu partiju za svoje navijače, te su savladali pomenutu ekipu sa 30:26. Rezultatski saldo tokom utakmice nije se značajnije menjao, te su na poluvreme „veverice“ otišle sa tri gola prednosti. U drugom poluvremenu Kikinđani su šest minuta pre kraja uspeli da smanje na dva gola razlike, ali potom Crvenčani ubacuju u petu brzinu i rutinski privode meč kraju. Najefikasniji u redovima domaćina bili su Račić i Feješ sa sedam golova, a u narednom kolu „Crvenka“ igra u Obrenovcu protiv „Radničkog“. I ovog puta istakao se mladi Leo Feješ, koji je, osim golgeterskog, prikazao još jednu odličnu partiju na polju kreatora igre, te je sada već jasno da „Crvenka“ u svojim redovima ima bisera stasalog za velika dela. Valja napomenuti i veliku podršku publike, s obzirom na to da je u sportskoj hali „Slobodan Čile Mišković“ bilo prisutno blizu 900 gledalaca, te je jasno ko je mladoj ekipi „Crvenke“ bio vetar u leđa tokom čitave utakmice.

Izvor: Q media