instagram
 
instagram

Društvo

Humanitarna akcija u bajmočkoj školi

RTV Subotica • Silvia Martinović • 25. april 2024. • 13:47 •

Humanitarna akcija u bajmočkoj školi

Uskršnji koktel prirediće se sutra u Osnovnoj školi „Vuk Karadžić“ u Bajmoku. Zainteresovani meštani imaće priliku da prisustvuju nastupu raznih sekcija ove škole, ali i da kupe kokice, limunadu ili kafu koje će pripremati deca. Sav prikupljen novac biće prosleđen u dobrotvorne svrhe - kaže direktorka škole, Marija Miskin.

- U petak popodne, tačnije od 18 časova u prostorijama naše škole održaće se humanitarni koktel, odnosno Uskršnji koktel humanitarnog karaktera. Kratak program će izvesti učenici naše škole koji su angažovani na obogaćenom jednosmenskom radu i pokazaće šta su sve naučili tokom godine. Sredstva će biti namenjena osobama ili udruženjima kojima god bude najpotrebnije. Nismo još doneli konačnu odluku kome ćemo ponuditi novac, još prikupljamo informacije kome i na koji način najbolje da uložimo ta sredstva, odnosno prosledimo.

Preporučujemo još …


Kroz Grad
Vesti dana - video

Kroz Grad
Vojvođanska događanja
Pregled dana - video

vojvodanska-dogadanja
Fejsbuk

Emisije

U sred srede

RTV Subotica

U sred srede

Poslovni intermeco

RTV Subotica

Poslovni intermeco

Subotička događanja

RTV Subotica

Subotička događanja

Opušteno

RTV Subotica

Opušteno

Likovni tragovi

RTV Subotica

Likovni tragovi

U susret istini

RTV Subotica

U susret istini

Subotica grad sporta

RTV Subotica

Subotica grad sporta

Sport

RTV Subotica

Sport
Budi human - Helena