novo-pojacanje-spartaka-gaga-antonijevic
instagram
 
instagram

Sport

Novo pojačanje Spartaka – Gaga Antonijević

RTV Subotica • Redakcija TV Subotica • 7. novembar 2022. • 10:58 •

Novo pojačanje Spartaka – Gaga Antonijević
Pre jučerašnjeg duela između FK Spartak Ždrepčeva krv i FK  Vojvodine iz Novog Sada, subotički klub je dobio prvo zimsko pojačanje u novom potpredsedniku i sufinansijeru kluba proslavljenom režiseru, scenaristi i producentu Predragu Gagi Antonijeviću.
 
Gaga Antonijević je odlučio da se oproba i u sportskim vodama i nakon završenih dogovora sa rukovodstvom Spartaka je istakao: “Smatram da je sport uz kulturu najvažniji za pravilni razvoj naše dece i mladih. Zato želim da dam i lični doprinos. Spartak je pogotovo inspirativan i perspektivan klub jer dolazi iz multinacionalne sredine. Sa ljudima iz Spartaka gajim dugogodišnje prijateljstvo koje je sada krunisano i ovim dogovorom. Moram da kažem da sam ponosan što ću svoje životno iskustvo stečeno u nekim drugim oblastima mog profesionalnog rada imati priliku da proverim i na polju sporta. Subotica je multinacionalan i multikulturalaran grad koji je u meni oduvek izazivao tople emocije i nadam se da će Subotičani prepoznati sa kojom emocijom i energijom ulazim u ovaj novi posao."
 
Novi potpredsednik se osvrnuo na zadatak u klubu: "Biću  zadužen za promociju našeg kluba i sporta u celini, a posebnu pažnju ću posvetiti mlađim kategorijama kluba jer je moja misija kao umetnika, a sada i kao sportskog radnika, da kod dece u našoj školi fudbala razvijamo i telo i duh. Samo takav rad može da učini da ta deca postanu pre svega dobri ljudi, a samim tim i dobri sportisti.”
 
 
Predsednik FK Spartak Ždrepčeva krv, Nikola Simović, nije krio oduševljenje ovim dogovorom: “Mislim da o Gagi Antonijeviću ne treba trošiti reči. Ponosan sam što smo postigli ovaj dogovor i što se Gaga priključio našem timu. Pored finansijskog efekta koji će dodatno stabilizovati naš klub, nemerljva korist će doći i na polju promocije našeg kluba. Sigurni smo da smo postigli dogovor sa najboljim znalcem svog zanata”.

Preporučujemo još …


Kroz Grad
Vesti dana - video

Kroz Grad
Vojvođanska događanja
Pregled dana - video

vojvodanska-dogadanja
Fejsbuk

Emisije

U sred srede

RTV Subotica

U sred srede

Poslovni intermeco

RTV Subotica

Poslovni intermeco

Subotička događanja

RTV Subotica

Subotička događanja

Opušteno

RTV Subotica

Opušteno

Likovni tragovi

RTV Subotica

Likovni tragovi

U susret istini

RTV Subotica

U susret istini

Subotica grad sporta

RTV Subotica

Subotica grad sporta

Sport

RTV Subotica

Sport
Budi human - Helena
Privredna akademija Novi Sad
Vojvođanski Magazin