Ubedljiv trijumf Železničara protiv Teleoptika

RTV Pančevo • Redakcija RTV Pančevo • 18. februar 2023. • 17:58 •

U poslednjoj proveri pred početak prolećnog dela prvenstva, fudbaleri Železničara pobedili su Teleoptik u gostima sa 4:0(3:0). Ubedljiv trijumf može da raduje Tomislava Sivića, a to samo znači da ekipa iz Pančeva spremno dočekuje derbi sa Grafičarom 25. februara.
Šef stručnog štaba našeg tima Tomislav Sivić izveo je protiv Teleoptika sledeći sastav: Živković, Balaž, Obradović, Jovanović, Hajdin, Tomanović, Đorđević, Grgić, Petrović, Šušnjar i Jovanović. Igrali su još: Konatar, Mirosavljev, Zuvić i Lainović.
Mrežu domaćina načeo je Đorđe Šušnjar u 10. minutu, a prednost Železničara duplirao je Dario Grgić pogotkom sa bele tačke u 38. minutu, pošto je prethodno nepropisno zaustavljen Luka Petrović.
U finišu prvog poluvremena Strahinja Jovanović povisio je na 3:0, a konačan rezultat postavio je Grgić u 74. minutu.
Prvenstvo se nastavlja u subotu, 25. februara, kada će Železničar gostovati Grafičaru sa kojim ima isti broj bodova kao i Pančevci.