Društvo

Sutra počinju  „Građevinijada” i „StudFest”

RTV Subotica • Sanela Simeunović • 11. maj 2022. • 14:11 •

Sutra počinju  „Građevinijada” i „StudFest”

Sutra počinju  „Građevinijada” i „StudFest”, manifestacije koje će se održati na Paliću. Oko 1500 mladih ljudi doći će u naš grad i na Palić, kako bi uzeli učešće u ovim programima, a to je odlična promocija za naš grad i podrška lokalne samouprave nije izostala.  „Građevinijada” je  tradicionalna naučno-sportska manifestacija koja  se održava po 47. put, a prvi put na Paliću  i okuplja sve gradjevinske fakultete zemalja iz regiona. Deo festivala StudFest održaće se na Peščanoj plaži, gde su planirane dnevne žurke.  Osim toga biće organizovani i društveno odgovorni projekti, koji obuhvataju tribinu i diskusiju  na temu ekološki stambeni objekti.  Drugi deo programa StudFesta biće održan u na prostoru bivše 2. kasarne, a sve dodatne informacije svi zainteresovani mogu pronaći na sajtu www.studfest.org.

Preporučujemo još …


Slušanost radija u Subotici
Kroz Grad
Vesti dana - video

Vojvođanska događanja
Pregled dana - video

Fejsbuk

Emisije

U sred srede

RTV Subotica

U sred srede

Poslovni intermeco

RTV Subotica

Poslovni intermeco

Jutrenje

RTV Subotica

Jutrenje

Subotička događanja

RTV Subotica

Subotička događanja

Opušteno

RTV Subotica

Opušteno

Likovni tragovi

RTV Subotica

Likovni tragovi

U susret istini

RTV Subotica

U susret istini

Subotica grad sporta

RTV Subotica

Subotica grad sporta

Sport

RTV Subotica

Sport
Media Info Centar
Institut HIB
Privredna akademija Novi Sad
Vojvođanski Magazin